SIA „August Latvia” ir dibināta 2011. gada beigās, kā UAB „August ir Ko” meitas uzņēmums. Mūsu mērķis ir piedāvāt Latvijas tirgū vienas no progresīvākajām notekūdeņu bioloģiskās attīrīšanas iekārtām, tās ir patentētas (patenta Nr.5386) un tām ir vieni no augstākajiem attīrītā ūdens rādītājiem salīdzinot ar analoģiskiem risinājumiem. UAB „August ir Ko” attīrīšanas iekārtas ražo kopš 1998. gada un kopumā ir realizēti vairāk kā 10 000 projekti, ne tikai Lietuvā un tuvākajās kaimiņu, bet arī daudzās Eiropas, Āzijas un pat Āfrikas valstīs.

SIA "EVA - SAT" dibināta 1989. gadā, kā 100% vietējo uzņēmēju īpašums. Uzņēmuma galvenais darbības virziens ir augstas kvalitātes sanitāras un apkures tehnikas mazumtirdzniecība un vairumtirdzniecība. Savā pastāvēšanas laikā uzņēmums kļuvis par vienu no vadošajiem santehnikas un apkures tehnikas tirgotājiem Latvijā.

SIA 4 COLLAS: 100% Latvijas uzņēmums , kura specializācija ir apkures, ūdensapgādes un kanalizācijas aprīkojuma mazum un vairumtirdzniecībā.

Uzņēmums SIA „Ūdens būve” darbojās kopš 2007. gada. Uzņēmums darbojās ūdens apgādes un apsaimniekošanas vienā no apakšnozarēm – „ Ūdens attīrīšana” (dzeramā, tehniskā, jeb saimniecībā izmantojamā ūdens attīrīšanā).